100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

манай төслүүд

Олон улсын үйлдвэрлэлийн дэвшилтэт технологи, өндөр чанар

Бидний тухай
_W2A2318

Topticom нь 2014 онд байгуулагдсан бөгөөд Top Optic Communication гэсэн үг бөгөөд энэ нь байгуулагдсан цагаасаа хойш биднийг удирдан чиглүүлж, урам зориг хайрласан бидний алсын хараа юм. 5 жил гаруй хурдацтай өссөний дараа бид өндөр чанартай, найдвартай дамжуулагч төхөөрөмжөөр дамжуулан дэлхий даяар хурдан бөгөөд аюулгүй сүлжээг бий болгоход тусалсан.
100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT ect гэх мэт олон төрлийн нийцтэй OEM нийцтэй дамжуулагч төхөөрөмжүүдийг санал болгож байна. Бид технологийн хөгжилд анхаарлаа төвлөрүүлж, дагаж мөрддөг бөгөөд ингэснээр танд хамгийн сүүлийн үеийн бүтээгдэхүүнийг санал болгож, стратегийн бүтээгдэхүүнүүдээр зах зээлээ эзлэх байр сууриа нэмэгдүүлэхэд туслах болно.

илүү ихийг үзэх