page_banner

бүтээгдэхүүн

100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB оптик дамжуулагч

Товч тодорхойлолт:

100Gb / s QSFP28 CWDM4 нь дөрвөн сувагтай, залгууртай, зэрэгцээ оптик дамжуулагч бөгөөд FEC, Datacenter, Enterprise сүлжээ болон бусад оптик холболттой 100G CWDM хэрэглээнд зориулагдсан. Эдгээр нь SFF-8636 тодорхойлолт, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 ба Telcordia GR-468-CORE-тэй нийцдэг. Оптик дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь RoHS-ийн шаардлагыг хангасан байдаг.


Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй

Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт

100G QSFP28 нь чиглэл бүрт дөрвөн өгөгдлийн эгнээг 100Gb / s зурвасын өргөнтэй нэгтгэдэг. Эгнээ тус бүр 25.78125Gb / s хурдтай 2 км хүртэл G.652 Single Mode Fiber (SMF) -ээр ажиллах боломжтой. 4CWDM сувгийн төв долгионы урт нь 1271nm, 1291nm, 1211nm ба 1331nm юм.

Бүтээгдэхүүний онцлог

25.78125Gbps хүртэл Нэг сувгийн мэдээллийн хурд
G.652 SMF-ийн хувьд 2 км хүрэх хүртэл
4 DFB дээр суурилсан CWDM хөргөөгдөөгүй дамжуулагч
4 сувгийн ПИН код илрүүлэгч
Халуун залгууртай QSFP28 форм фактор
Дуплекс LC сав
Хүлээн авагч ба дамжуулагч сувгийн дотоод CDR хэлхээ
CDR bypass-ийг дэмжих
Дижитал оношлогооны функцууд
Бага эрчим хүчний хэрэглээ <3.5 Вт
Ашиглалтын хайрцагны температур: 0 ~ + 70 ° C

Програм

FEC-тэй 100G CWDM4 програмууд
Мэдээллийн төв ба аж ахуйн нэгжийн сүлжээ
Бусад оптик холбоосууд

Бүтээгдэхүүний үзүүлэлт

Параметр

Мэдээлэл

Параметр

Мэдээлэл

Маягтын хүчин зүйл

QSFP28

Долгионы урт

1310нм

Хамгийн их өгөгдлийн хурд

103.1 Gbps

Хамгийн их дамжуулах зай

2 км

Холбогч

LC дуплекс

Хэвлэл мэдээлэл

SMF

Дамжуулагчийн төрөл

DFB-д суурилсан LAN-WDM

Хүлээн авагчийн төрөл

ПИН

Оношлогоо

DDM дэмжигдсэн

Температурын хүрээ

0-ээс 70 ° C (32-аас 158 ° F)

Эгнээ тус бүрийг TX Power

-6.5 ~ 2.5dBm

Хүлээн авагчийн мэдрэмж

<-10dBm

<-10dBm

Эрчим хүчний хэрэглээ

3.5W

Устах харьцаа

3.5dB

1

Чанарын шалгалт

2

TX / RX дохионы чанарын шалгалт

3

Үнийн шалгалт

4

Оптик спектрийн шинжилгээ

5

Ажиллагааны тест

6

Найдвартай байдал, тогтвортой байдлын тест

Төгсгөлийн туршилт

xinfu

Чанарын гэрчилгээ

safd (2)

CE гэрчилгээ

safd (3)

EMC тайлан

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC оптик дамжуулагч