page_banner

бүтээгдэхүүн

10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC дуплекс оптик дамжуулагч

Товч тодорхойлолт:

10Gb / s сайжруулсан жижиг хэлбэрийн фактор залгах боломжтой SFP + дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь 10 гигабит Ethernet холболтод дан горимын шилэн дээгүүр 20 км зайд ашиглах зориулалттай. Эдгээр нь SFF-8431, SFF-8432 ба IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L дижитал оношлогооны функцийг 2 утастай цуваа интерфэйсээр авах боломжтой. Оптик дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь RoHS-ийн шаардлагыг хангасан байдаг.


Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй

Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт

10Gb / s сайжруулсан жижиг хэлбэрийн фактор залгах боломжтой SFP + дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь 10 гигабит Ethernet холболтод дан горимын шилэн дээгүүр 20 км зайд ашиглах зориулалттай. Эдгээр нь SFF-8431, SFF-8432 ба IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L дижитал оношлогооны функцуудыг 2 утастай цуваа интерфэйсээр авах боломжтой. Оптик дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь RoHS-ийн шаардлагыг хангасан байдаг.

Бүтээгдэхүүний онцлог

Single Mode шилэн дамжуулалт
LC сав бүхий SFP олон эх сурвалжтай багц
10Gb / s хүртэлх өгөгдлийн холбоосууд
Халуун залгах боломжтой
Нэг + 3.3V цахилгаан хангамж
IEEE802.3Z-ийн техникийн үзүүлэлтүүдэд нийцсэн
Bellcore TA-NWT-000983 стандартад нийцсэн
Нүдний аюулгүй байдал нь IEC60825-1 стандартад нийцсэн, Лазерын Class1-тэй танилцах зориулалттай

Програм

Гигабит Ethernet
Шилэн суваг
WDM програм

Бүтээгдэхүүний үзүүлэлт

Параметр Мэдээлэл Параметр Мэдээлэл
Маягтын хүчин зүйл SFP + Долгионы урт 1310нм
Хамгийн их өгөгдлийн хурд 10 Gbps Хамгийн их дамжуулах зай 20 км
Холбогч Хоёр талт LC Хэвлэл мэдээлэл SMF
Дамжуулагчийн төрөл 1310nm DFB Хүлээн авагчийн төрөл ПИНТИА
Оношлогоо DDM дэмжигдсэн Температурын хүрээ 0-ээс 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

Эгнээ тус бүрийг TX Power -4 ~ + 2dBm Хүлээн авагчийн мэдрэмж <-14dBm
<-14dBm Эрчим хүчний хэрэглээ 3.5W Устах харьцаа

4dB

1

Чанарын шалгалт

2

TX / RX дохионы чанарын шалгалт

3

Үнийн шалгалт

4

Оптик спектрийн шинжилгээ

5

Ажиллагааны тест

6

Найдвартай байдал, тогтвортой байдлын тест

Төгсгөлийн туршилт

xinfu

Чанарын гэрчилгээ

safd (2)

CE гэрчилгээ

safd (3)

EMC тайлан

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC дуплекс оптик дамжуулагч