page_banner

бүтээгдэхүүн

155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC оптик дамжуулагч

Товч тодорхойлолт:

100Gb / s CFP4 нь 100GBASE-SR4 Ethernet-д зориулагдсан. Эдгээр нь CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 ба CAUI-4, OIF CEI-28G-VSR-тэй нийцдэг .. Оптик дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь RoHS-ийн шаардлагыг хангаж өгдөг.


Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй

Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт

SFP дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь өндөр ажиллагаатай, зардал багатай модулиуд юм. Тоон оношлогооны функцийг SFF-8472-т заасан 2 утастай цуваа автобусаар авах боломжтой. Хүлээн авагчийн хэсэг нь PIN хүлээн авагчийг ашигладаг бөгөөд дамжуулагч нь 1310 нм FP лазер ба 1550нм FP лазер ашиглан 100Base-LX Ethernet 20 км хэрэглээг баталгаажуулдаг.

Бүтээгдэхүүний онцлог

155Mb / s хүртэлх өгөгдлийн холбоосууд

Халуун залгах боломжтой

Нэг LC холбогч

9 / 125μm SMF дээр 20 км хүртэл

Баригдсан WDM

Нэг + 3.3V цахилгаан хангамж

Хяналтын интерфэйс нь SFF-8472-тэй нийцдэг

Ашиглалтын температурын хязгаар: -40 ° C-аас 85 ° C / -5 ° C-аас 85 ° C / -0 ° C-аас 70 ° C хүртэл

RoHS-тэй нийцсэн, хар тугалгагүй

Програм

Хурдан Ethernet

SDH STM-1 / SONET OC-03

WDM програм

Бүтээгдэхүүний үзүүлэлт

Параметр Мэдээлэл Параметр Мэдээлэл
Маягтын хүчин зүйл SFP Долгионы урт 1310нм / 1550нм
Хамгийн их өгөгдлийн хурд 100Mb / s Хамгийн их дамжуулах зай 20 км
Холбогч Simplex LC Устах харьцаа 9dB
Дамжуулагчийн төрөл FP Хүлээн авагчийн төрөл ПИНТИА
Оношлогоо DDM дэмжигдсэн Температурын хүрээ 0-ээс 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX цахилгаан -13 ~ -7dBm Хүлээн авагчийн мэдрэмж <-34dBm

<-34dBm

1

Чанарын шалгалт

2

TX / RX дохионы чанарын шалгалт

3

Үнийн шалгалт

4

Оптик спектрийн шинжилгээ

5

Ажиллагааны тест

6

Найдвартай байдал, тогтвортой байдлын тест

Төгсгөлийн туршилт

xinfu

Чанарын гэрчилгээ

safd (2)

CE гэрчилгээ

safd (3)

EMC тайлан

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC оптик дамжуулагч