page_banner

бүтээгдэхүүн

25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC оптик дамжуулагч

Товч тодорхойлолт:

SFP28 дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь өндөр гүйцэтгэлтэй, 25Гбит / с хурдтай өгөгдөл дамжуулах чадварыг дэмждэг, SMF дээрх холболтын хамгийн их урт нь 10 км. Энэ нь 25GBASE-LR Ethernet болон 25.78125 Gb / s дан эгнээ 100GE LR4-т зориулагдсан. Тэд SFF-8402 ба SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 ба IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Part 15, B Class, Telcordia GR-468-CORE-тэй нийцдэг.


Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй

Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт

25G SFP28 оптик дамжуулагч нь 25GBASE-LR Ethernet ба 25.78125 Gb / s 100GE LR4 нэг эгнээнд зориулагдсан. Хамгийн их холболтын урт нь SMF дээр 10 км юм. Оптик дамжуулагч нь RoHS-тэй нийцдэг.

Бүтээгдэхүүний онцлог

25.78125Gb / s хүртэлх өгөгдлийн хурд
Халуун залгууртай SFP28 форм фактор
Хоёр талт LC холбогч
1310нм DFB ба ПИН хүлээн авагч
Дижитал оношлогооны функцууд
SMF дээр холболтын хамгийн их урт нь 10 км
Нэг + 3.3V цахилгаан хангамж
Бага эрчим хүчний хэрэглээ <1.2W
Ашиглалтын хайрцагны температур: -5 ~ + 70 ° C

Програм

25GBASE-LR Ethernet
25.78125 Гб / с нэг эгнээ 100GE LR4

Бүтээгдэхүүний үзүүлэлт

Параметр

Мэдээлэл

Параметр

Мэдээлэл

Маягтын хүчин зүйл

SFP28

Долгионы урт

1310нм

Хамгийн их өгөгдлийн хурд

25.78125 Gbps

Хамгийн их дамжуулах зай

10 км

Холбогч

Хоёр талт LC

Хэвлэл мэдээлэл

SMF

Дамжуулагчийн төрөл

DFB 1310nm

Хүлээн авагчийн төрөл

ПИН

Оношлогоо

DDM дэмжигдсэн

Температурын хүрээ

-5-аас 70 ° C хүртэл

TX цахилгаан

-7 ~ 2dBm

Хүлээн авагчийн мэдрэмж

<-11.3dBm

<-11.3dBm

Эрчим хүчний хэрэглээ

1.2W

Устах харьцаа

3.5dB

1

Чанарын шалгалт

2

TX / RX дохионы чанарын шалгалт

3

Үнийн шалгалт

4

Оптик спектрийн шинжилгээ

5

Ажиллагааны тест

6

Найдвартай байдал, тогтвортой байдлын тест

Төгсгөлийн туршилт

xinfu

Чанарын гэрчилгээ

safd (2)

CE гэрчилгээ

safd (3)

EMC тайлан

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Өмнөх: