page_banner

бүтээгдэхүүн

25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

Товч тодорхойлолт:

SFP28 дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь 25.78 Гб / с хүртэлх өгөгдлийн хурдтай, 10 км хүртэлх урттай Ethernet холбоосуудад ашиглах зориулалттай. Эдгээр нь SFF-8472 стандартад нийцсэн бөгөөд SFF-8432 болон SFF-8431-ийн холбогдох хэсгүүдэд нийцдэг. Оптик дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь RoHS-ийн шаардлагыг хангасан байдаг.


Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй

Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт

SFP28 дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь 25.78 Гб / с хүртэлх өгөгдлийн хурдтай, 10 км хүртэлх урттай Ethernet холбоосуудад ашиглах зориулалттай. Эдгээр нь SFF-8472 стандартад нийцсэн бөгөөд SFF-8432 болон SFF-8431-ийн холбогдох хэсгүүдэд нийцдэг. Оптик дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь RoHS-ийн шаардлагыг хангасан байдаг.

Бүтээгдэхүүний онцлог

25.78125Gb / s цуваа оптик интерфэйсийг дэмждэг

SMF дээр 10 км хүртэл дамжуулах боломжтой

Хөргөлтгүй DFB лазер ба ПИН хүлээн авагч

Халуун залгууртай SFP28 ул мөр

Дижитал оношлогооны функцууд

Нэг + 3.3V цахилгаан хангамж

1.3 Вт-аас бага эрчим хүчний хэрэглээ

Ашиглалтын тохиолдлын температур: -40 ~ + 85°C

Дамжуулагч ба хүлээн авагч сувгийн дотоод CDR

CDR bypass-ийг дэмжих

SFP28 MSA багц нь симплекс LC холбогчтой, хоёр чиглэлтэй

Програм

25GBASE-BX 25G Ethernet

25.78125 Гб / с нэг эгнээ 100GE LR4

Бусад оптик холбоосууд

Бүтээгдэхүүний үзүүлэлт

Параметр Мэдээлэл Параметр Мэдээлэл
Маягтын хүчин зүйл SFP28 Долгионы урт 1270nm / 1330nm
Хамгийн их өгөгдлийн хурд 25.78125 Gbps Хамгийн их дамжуулах зай 10 км
Холбогч LC simplex Хэвлэл мэдээлэл SM
Дамжуулагчийн төрөл 1270nm DFB

1330nm DFB

Хүлээн авагчийн төрөл ПИНТИА
Оношлогоо DDM дэмжигдсэн Температурын хүрээ 0-ээс 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX цахилгаан -5 ~ + 2dBm Хүлээн авагчийн мэдрэмж <-13dBm
<-13dBm Эрчим хүчний хэрэглээ 3.5W Устах харьцаа

3.5dB

1

Чанарын шалгалт

2

TX / RX дохионы чанарын шалгалт

3

Үнийн шалгалт

4

Оптик спектрийн шинжилгээ

5

Ажиллагааны тест

6

Найдвартай байдал, тогтвортой байдлын тест

Төгсгөлийн туршилт

xinfu

Чанарын гэрчилгээ

safd (2)

CE гэрчилгээ

safd (3)

EMC тайлан

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC оптик дамжуулагч