page_banner

бүтээгдэхүүн

40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC оптик дамжуулагч

Товч тодорхойлолт:

40Gb / s 40km QSFP + Transceiver нь 40 км-ийн оптик холбооны хэрэглээнд зориулагдсан дамжуулагч модуль юм. Энэхүү загвар нь IEEE P802.3ba стандартын 40GBASE-ER4 болон QSFP Олон эх сурвалжтай гэрээ (MSA) -тай нийцдэг.


Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй

Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт

Модуль нь 10Gb / s цахилгаан өгөгдлийн 4 сувгийн сувгийг (C) 4 CWDM оптик дохио болгон хөрвүүлж, тэдгээрийг 40Gb / s оптик дамжуулалтад зориулж нэг суваг болгон үржүүлдэг. Үүний эсрэгээр, хүлээн авагч тал дээр модуль нь 40Gb / s оролтыг CWDM сувгийн 4 дохио болгон оптикийн аргаар мулталж, 4 сувгийн гаралтын цахилгаан өгөгдөл болгон хөрвүүлдэг.

CWDM 4 сувгийн төв долгионы урт нь ITU-T G694.2-т тодорхойлсон CWDM долгионы урттай сүлжээний гишүүдийн хувьд 1271nm, 1291nm, 1311nm ба 1331nm байна. Энэ нь оптик интерфейсийн дуплекс LC холбогч ба цахилгаан интерфейсийн 38 зүү холбогчийг агуулдаг. Урт хугацааны систем дэх оптик тархалтыг багасгахын тулд энэ модуль дээр нэг горимт шилэн (SMF) хэрэглэнэ.

Бүтээгдэхүүний онцлог

41.2Gbps агрегат битийн хурдыг дэмждэг 

Хөргөөгүй 4x10.3Gbps CWDM дамжуулагч

Өндөр мэдрэмжтэй PIN-TIA хүлээн авагч

SMF дээр 40 км хүртэл

Дуплекс LC сав

Халуун залгууртай QSFP + форм фактор                  

Цахилгаан зарцуулалт <3.5W

EMI-ийн гүйцэтгэлийг сайжруулахын тулд бүх металл орон сууц

RoHS6 нийцтэй (хар тугалгагүй)

Ашиглалтын тохиолдлын температур:

Арилжааны: 0ºC-ээс + 70 ° C

Програм

40GBASE-ER4

InfiniBand QDR ба DDR хоорондоо холбогддог

40G Telecom холболтууд

Бүтээгдэхүүний үзүүлэлт

Параметр

Мэдээлэл

Параметр

Мэдээлэл

Маягтын хүчин зүйл

QSFP +

Долгионы урт

CWDM

Хамгийн их өгөгдлийн хурд

41.2

Хамгийн их дамжуулах зай

40 км @ SMF

Холбогч

Хоёр талт LC

Хэвлэл мэдээлэл

SMF

Дамжуулагчийн төрөл

CWDM

Хүлээн авагчийн төрөл

APD

Оношлогоо

DDM дэмжигдсэн

Температурын хүрээ

0-ээс 70 ° C (32-аас 158 ° F)

TX цахилгаан

-2.7 ~ 5dBm

Хүлээн авагчийн мэдрэмж

<-11.5dBm

<-11.5dBm

Эрчим хүчний хэрэглээ

3.5W

Устах харьцаа

3.5dB

1

Чанарын шалгалт

2

TX / RX дохионы чанарын шалгалт

3

Үнийн шалгалт

4

Оптик спектрийн шинжилгээ

5

Ажиллагааны тест

6

Найдвартай байдал, тогтвортой байдлын тест

Төгсгөлийн туршилт

xinfu

Чанарын гэрчилгээ

safd (2)

CE гэрчилгээ

safd (3)

EMC тайлан

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC оптик дамжуулагч

  • 155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC оптик дамжуулагчБүтээгдэхүүн