page_banner

бүтээгдэхүүн

  • 6Gb/s SFP+ CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 80 км DDM DFB Duplex LC оптик дамжуулагч

    Transceivers нь өндөр хурдны хадгалах талбайн сүлжээ, Computer кластерийн хөндлөн холболт, OBSAI интерфэйс, CPRI интерфэйс, гаалийн өндөр хурдны өгөгдлийн хоолой, Inter Rack Connection зэрэгт зориулагдсан. Transceiver модуль нь SFP + Олон эх сурвалжтай гэрээ (MSA) -тай нийцдэг бөгөөд RoHS-ийн шаардлагад нийцдэг.
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 40km DDM DFB Duplex LC оптик дамжуулагч

    Transceivers нь өндөр хурдны хадгалах талбайн сүлжээ, Computer кластерийн хөндлөн холболт, OBSAI интерфэйс, CPRI интерфэйс, гаалийн өндөр хурдны өгөгдлийн хоолой, Inter Rack Connection зэрэгт зориулагдсан. Transceiver модуль нь SFP + Олон эх сурвалжтай гэрээ (MSA) -тай нийцдэг бөгөөд RoHS-ийн шаардлагад нийцдэг.