page_banner

бүтээгдэхүүн

  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC оптик дамжуулагч

    10Gb / s SFP + CWDM цувралын оптик дамжуулагч төхөөрөмж нь SFP + MSA SFF-8431 стандартад бүрэн нийцсэн 10G Ethernet зэрэг шилэн холбооны хэрэглээнд зориулагдсан болно.
    Энэхүү модуль нь нэг горимт шилэн утаснуудад зориулагдсан бөгөөд CWDM долгионы урттай нэрлэсэн долгионы урттай ажилладаг.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC оптик дамжуулагч

    10Gb / s SFP + CWDM цувралын оптик дамжуулагч төхөөрөмж нь SFP + MSA SFF-8431 стандартад бүрэн нийцсэн 10G Ethernet зэрэг шилэн холбооны хэрэглээнд зориулагдсан болно.
    Энэхүү модуль нь нэг горимт шилэн утаснуудад зориулагдсан бөгөөд CWDM долгионы урттай нэрлэсэн долгионы урттай ажилладаг.
    Оптик дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь RoHS-ийн шаардлагыг хангасан байдаг.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC оптик дамжуулагч

    10Gb / s SFP + CWDM цувралын оптик дамжуулагч төхөөрөмж нь SFP + MSA SFF-8431 стандартад бүрэн нийцсэн 10G Ethernet зэрэг шилэн холбооны хэрэглээнд зориулагдсан болно.
    Энэхүү модуль нь нэг горимт шилэн утаснуудад зориулагдсан бөгөөд CWDM долгионы урттай нэрлэсэн долгионы урттай ажилладаг.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC оптик дамжуулагч

    10Gb / s SFP + CWDM цувралын оптик дамжуулагч төхөөрөмж нь SFP + MSA SFF-8431 стандартад бүрэн нийцсэн 10G Ethernet зэрэг шилэн холбооны хэрэглээнд зориулагдсан болно.
    Энэхүү модуль нь нэг горимт шилэн утаснуудад зориулагдсан бөгөөд CWDM долгионы урттай нэрлэсэн долгионы урттай ажилладаг.
    Оптик дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь RoHS-ийн шаардлагыг хангасан байдаг.