page_banner

бүтээгдэхүүн

  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC оптик дамжуулагч

    10Gb / s SFP + SR нь 10-гигабит Ethernet холболтыг олон горимт шилэн холболтод ашиглахад зориулагдсан болно. Эдгээр нь SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW ба 10G Fiber Channel 1200-Mx-SN-I-тэй нийцдэг. Тоон оношлогооны функцийг SFF-8472-д заасны дагуу 2 утастай цуваа интерфэйсээр авах боломжтой.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC дуплекс оптик дамжуулагч

    10Gb / s сайжруулсан жижиг хэлбэрийн фактор залгах боломжтой SFP + дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь 10 гигабитийн Ethernet холболтод дан горимын шилэн дээгүүр 10 км зайд ашиглах зориулалттай. Эдгээр нь SFF-8431, SFF-8432 ба IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L дижитал оношлогооны функцуудыг 2 утастай цуваа интерфэйсээр авах боломжтой. Оптик дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь RoHS-ийн шаардлагыг хангасан байдаг.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC дуплекс оптик дамжуулагч

    10Gb / s сайжруулсан жижиг хэлбэрийн фактор залгах боломжтой SFP + дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь 10 гигабит Ethernet холболтод дан горимын шилэн дээгүүр 20 км зайд ашиглах зориулалттай. Эдгээр нь SFF-8431, SFF-8432 ба IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L дижитал оношлогооны функцуудыг 2 утастай цуваа интерфэйсээр авах боломжтой. Оптик дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь RoHS-ийн шаардлагыг хангасан байдаг.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC дуплекс оптик дамжуулагч

    10Gb / s Pluggable SFP + дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь сайжруулсан жижиг хэлбэрийн факторын залгууртай SFP + дамжуулагч төхөөрөмж бөгөөд G.652 дан горимын шилэн 40 км хүртэлх 10-гигабитын олон хурдтай холболтод ашиглах зориулалттай. Тэд SFF-8431 1, SFF-8432 2 ба 10GBASE- ER / EW; 4х, 8х ба 10х шилэн суваг, мөн 2-оос 8 хүртэлх CPRI сонголтыг 40 км-ээс дээш холбоосыг дэмжих.
    Тоон оношлогооны функцийг SFF-8472-д заасны дагуу 2 утастай цуваа интерфейсээр авах боломжтой. Оптик дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь RoHS-ийн шаардлагыг хангасан байдаг.
  • 10Gb/s SFP+ 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1550nm 40km DDM EML LC дуплекс оптик дамжуулагч

    10Gb / s Pluggable SFP + дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь сайжруулсан жижиг хэлбэрийн факторын залгууртай SFP + дамжуулагч төхөөрөмж бөгөөд G.652 дан горимын шилэн 40 км хүртэлх 10-гигабитын олон хурдтай холболтод ашиглах зориулалттай. Тэд SFF-8431 1, SFF-8432 2 ба 10GBASE- ER / EW; 4х, 8х ба 10х шилэн суваг, мөн 2-оос 8 хүртэлх CPRI сонголтыг 40 км-ээс дээш холбоосыг дэмжих.
    Тоон оношлогооны функцийг SFF-8472-д заасны дагуу 2 утастай цуваа интерфейсээр авах боломжтой. Оптик дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь RoHS-ийн шаардлагыг хангасан байдаг.
  • 10Gb/s SFP+ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + ZR 1550nm 80km DDM EML LC дуплекс оптик дамжуулагч

    10Gb / s Pluggable SFP + ZR transceivers нь сайжруулсан жижиг хэлбэрийн хүчин зүйл бүхий залгах боломжтой SFP + дамжуулагч төхөөрөмж бөгөөд 10GBASE-ZR / ZW-т 80 км хүртэл G.652 дан горимд ашиглах зориулалттай. Эдгээр нь SFF-8472 ба SFP + MSA, SFF-8431 ба SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW, FCC 47 CFR Part 15, B ангилал ба Telcordia GR-468-CORE-тэй нийцдэг.
    Тоон оношлогооны функцийг SFF-8472-д заасны дагуу 2 утастай цуваа интерфейсээр авах боломжтой. Оптик дамжуулагч төхөөрөмжүүд нь RoHS-ийн шаардлагыг хангасан байдаг.